Bialorus.pl na Facebook
Przegląd mediów :: artykuł

Nawiny Sztohadzinna, Abiektyuna pra realnaje. Informacje co godzinę, Obiektywnie o tym, co realne – ruszyła kolejna akcja promocyjna Białoruskiego Radia Racja

www.racyja.com

www.racyja.com

2011-06-08, 12:42

Bilbordy z hasłem reklamowym Radia Racja zostały wyklejone na trasach drogowych prowadzących do wszystkich drogowych przejść granicznych z Białorusią: w Kuźnicy, Bobrownikach, Terespolu i Połowcach.

Bilbordy są dobrze widoczne, prezentują fale 98,1 FM oraz 99,2 FM, na których można słuchać Białoruskiego Radia Racja na Białostocczyźnie, Grodzieńszczyźnie i Ziemi Brzeskiej, a także adres internetowy serwisu Racji www.racyja.com , za pośrednictwem którego można słuchać audycji online.

Akcja bilbordowa została zorganizowana z myślą o Białorusinach podróżujących do Polski – mówi Eugeniusz Wappa, prezes Białoruskiego Radia Racja. - Bilbordy widoczne są dla podróżujących do Polski oraz dla powracających do Białorusi.

Eugeniusz Wappa zapowiedział, że bilbordy Białoruskiego Radia Racja będą wisiały przez rok, co kilka miesięcy będzie ulegać zmianie ich szata graficzna i być może hasło.

Wróć do :: Przegląd mediów :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Przegląd mediów :: najnowsze artykuły

Swiatłana Aleksijewicz opuściła PEN Club Rosji

Białoruska noblistka wystąpiła z rosyjskiego PEN Clubu, gdyż kierownictwo organizacji odmawia podpisywania listów w obronie ludzi, którzy są krzywdzeni przez obecne władze (...)

Biełsat nie jest przedmiotem handlu politycznego

Zmniejszenie finansowania telewizji Biełsat nie ma podłoża politycznego, a jednoznacznie charakter budżetowy, powiedział wiceminister Spraw Zagranicznych RP Konrad Szymański. Pytany (...)

Język białoruski jako substancja halucynogenna

- My Białorusini jesteśmy wciąż w tym romantycznym stuleciu, w jakim wy Polacy byliście od końca XVIII do połowy XIX w. I dlatego nasi Mickiewicze są wciąż pełni wigoru, przechadzają (...)

Koncert Krambambuli w Wilnie

7 listopada w wileńskiej sali koncertowej Compensa odbędzie się prezentacja nowego albumu zespołu „Krambambula”. Będzie to też pożegnalny koncert istniejącego od 2002 roku (...)

Muzeum Olimpijskiej Chwały w Grodnie

W Grodnie w 2016 roku planowane jest otwarcie Muzeum Olimpijskiej Chwały. Poinformował o tym naczelnik wydziału sportu i turystyki grodzieńskiego komitetu wykonawczego Aleh Andrejczyk. Według (...)