Bialorus.pl na Facebook
Gospodarka :: artykuł

Białoruś liczyła na pięć lat, Międzynarodowy Fundusz Walutowy oferuje trzy.

Źródło: Nasza Niwa / 2010-03-28, 10:37

Międzynarodowy Fundusz Walutowy domawia z władzami Białorusi możliwość realizacji nowego programu stand-by, jaka jest przewidywana na trzy lata, poinformowała stała przedstawicielka MFW w Białorusi, Natalia Kaliadzina.

Według Kaliadziny, władze Białorusi liczyły na pięcioletnią współpracę, ale według standardów MFW program stand-by nie może trwać dłużej niż trzy lata.

Program Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie koncentrował się na zadaniach związanych z liberalizacją gospodarki.

Wróć do :: Gospodarka :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Gospodarka :: najnowsze artykuły

Pociąg Warszawa-Mińsk tylko do 14 marca?

Polskie koleje podjęły już ostateczną decyzję w sprawie likwidacji bezpośredniego połączenia kolejowego między Warszawą i stolicą Białorusi. Biuro prasowe polskiego przewoźnika tłumaczy (...)

Białoruskie banki wstrzymują udzielanie kredytów mieszkaniowych

Dwa największe banki komercyjne Białorusi - Biełarusbank i Biełagroprombank - wstrzymały udzielanie kredytów osobom fizycznym na budowę i kupno mieszkania. Na stronach internetowych (...)

Unia Europejska wprowadza biometryczne wizy

Od 29 stycznia placówki konsularne wszystkich państw UE w Białorusi będą wydawały wyłącznie wizy biometryczne. Oznacza to, że obywatel Białorusi, aby otrzymać wizę będzie musiał (...)

Kurs dolara w Białorusi rośnie

W 2014 roku Białoruś zajęła trzecie miejsce wśród krajów byłej Wspólnoty Niepodległych Państw pod względem wzrostu oficjalnego kursu dolara. W okresie od stycznia (...)

Zmiany w połączeniach kolejowych Białystok - Grodno

Od połowy grudnia w Polsce obowiązuje nowy rozkład kursowania pociągów. Jedną ze zmian na Podlasiu jest likwidacja jednego połączenia na trasie Białystok – Grodno. Do tej (...)