Bialorus.pl na Facebook
Gospodarka :: artykuł

Białoruś liczyła na pięć lat, Międzynarodowy Fundusz Walutowy oferuje trzy.

Źródło: Nasza Niwa / 2010-03-28, 10:37

Międzynarodowy Fundusz Walutowy domawia z władzami Białorusi możliwość realizacji nowego programu stand-by, jaka jest przewidywana na trzy lata, poinformowała stała przedstawicielka MFW w Białorusi, Natalia Kaliadzina.

Według Kaliadziny, władze Białorusi liczyły na pięcioletnią współpracę, ale według standardów MFW program stand-by nie może trwać dłużej niż trzy lata.

Program Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie koncentrował się na zadaniach związanych z liberalizacją gospodarki.

Wróć do :: Gospodarka :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Gospodarka :: najnowsze artykuły

Modernizacja przejścia granicznego Połowce-Piaszczatka

Przejście Piaszczatka na granicy polsko-białoruskiej zostanie oddane do eksploatacji w styczniu 2015 r. – poinformował naczelnik brzeskich służb celnych Uładzimir Arłouski. "Oddanie (...)

Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku

W dniach 18-19 września w budynku Podlaskiej Opery i Filharmonii w Białymstoku odbędzie się Wschodni Kongres Gospodarczy. Wśród wielu tematów, jednymi z głównych (...)

Białoruś i Rosja pracują nad wprowadzeniem wspólnej wizy

O rozmowach na ten temat poinformował sekretarz generalny Państwa Związkowego Białorusi i Rosji Ryhor Rapota w rosyjskim Niżnym Nowgorodzie na II Międzynarodowym Szczycie Biznesowym.  „Przy (...)

Od 2017 roku Białorusini będą ponosić pełne koszty usług komunalnych

Pokrywanie przez mieszkańców Białorusi usług komunalnych w 100 proc. od 2017 r. przewidziano w planie rozwoju gospodarczego na lata 2014-2015, który przyjął rząd - poinformowała (...)

Koncern „Biełnieftiechim” powiązał ceny paliw z kursem dolara

Cena detaliczna 92-oktanowej benzyny będzie stopniowo rosła, by w szybkim czasie zostać dostosowana do równowartości jednego dolara za litr. Ten rodzaj paliwa i jego cena będzie (...)