Bialorus.pl na Facebook
Gospodarka :: artykuł

Białoruś liczyła na pięć lat, Międzynarodowy Fundusz Walutowy oferuje trzy.

Źródło: Nasza Niwa / 2010-03-28, 10:37

Międzynarodowy Fundusz Walutowy domawia z władzami Białorusi możliwość realizacji nowego programu stand-by, jaka jest przewidywana na trzy lata, poinformowała stała przedstawicielka MFW w Białorusi, Natalia Kaliadzina.

Według Kaliadziny, władze Białorusi liczyły na pięcioletnią współpracę, ale według standardów MFW program stand-by nie może trwać dłużej niż trzy lata.

Program Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie koncentrował się na zadaniach związanych z liberalizacją gospodarki.

Wróć do :: Gospodarka :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Gospodarka :: najnowsze artykuły

Rosja ogranicza import owoców i warzyw z Białorusi

Rosyjska Federalna Służba Nadzoru Weterynaryjnego i Fitosanitarnego (Rossielchoznadzor) powiadomiła białoruskie Ministerstwo Rolnictwa, że z dniem 20 października wprowadza ograniczenia (...)

Zmiany w przepisach ruchu drogowego na Białorusi

Na głównych białoruskich drogach można już jeździć szybciej. Nowe przepisy przewidują też, że od 1 grudnia u naszych wschodnich sąsiadów będzie obowiązek jazdy na oponach (...)

Na Białorusi będą produkowane samochody Peugeot i Citroen

Na Bia­ło­ru­si zo­sta­nie uru­cho­mio­na pro­duk­cja sa­mo­cho­dów Peu­ge­ot i Ci­tro­en. Prze­wi­du­je (...)

XVIII Białorusko-Polskie Forum Gospodarcze „Dobrosąsiedztwo 2014”

Podczas trwającego w Brześciu dwudniowego forum ekonomicznego, przewodniczący polskiej delegacji, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Gospodarki Andrzej Dycha poinformował o zamiarze (...)

General Motors otworzy w Białorusi zakłady montażu samochodów

Amerykański koncern General Motors otworzy w Białorusi zakłady montażu samochodów mogące produkować 20-25 tys. pojazdów rocznie – oświadczył premier Białorusi Michaił (...)