Bialorus.pl na Facebook
Gospodarka :: artykuł

Białoruś liczyła na pięć lat, Międzynarodowy Fundusz Walutowy oferuje trzy.

Źródło: Nasza Niwa / 2010-03-28, 10:37

Międzynarodowy Fundusz Walutowy domawia z władzami Białorusi możliwość realizacji nowego programu stand-by, jaka jest przewidywana na trzy lata, poinformowała stała przedstawicielka MFW w Białorusi, Natalia Kaliadzina.

Według Kaliadziny, władze Białorusi liczyły na pięcioletnią współpracę, ale według standardów MFW program stand-by nie może trwać dłużej niż trzy lata.

Program Międzynarodowego Funduszu Walutowego będzie koncentrował się na zadaniach związanych z liberalizacją gospodarki.

Wróć do :: Gospodarka :: Strona główna

Komentarze

Wymagane pola formularza zostały oznaczone *.
E-mail użytkownika nie jest ujawniany — służy on wyłącznie do skontaktowania się z autorem w przypadku, gdy przesłany przez niego komentarz wzbudza wątpliwości moderatora.
Komentarze są publikowane po zaakceptowaniu przez moderatora.
Komentarze nie na temat — jest on zadany przez powyższy artykuł — są usuwane.

Imię/ nick *
E-mail *
Tytuł
Komentarz *
 
Gospodarka :: najnowsze artykuły

General Motors otworzy w Białorusi zakłady montażu samochodów

Amerykański koncern General Motors otworzy w Białorusi zakłady montażu samochodów mogące produkować 20-25 tys. pojazdów rocznie – oświadczył premier Białorusi Michaił (...)

Premier Białorusi z wizytą w Nowym Jorku

Premier Białorusi Michaił Miasnikowicz wziął wczoraj udział w otwarciu pierwszego Amerykańsko-Białoruskiego Forum Gospodarczego. W godzinach popołudniowych, Miasnikowicz spotkał się (...)

Wycofanie banknotów o nominale 50 rubli

Od 1 stycznia 2015 roku Narodowy Bank Białorusi zaprzestanie produkcji banknotów o nominale 50 rubli. Wycofywane z obiegu będą banknoty według wzoru z 2000 roku, a także zmodyfikowane (...)

Modernizacja przejścia granicznego Połowce-Piaszczatka

Przejście Piaszczatka na granicy polsko-białoruskiej zostanie oddane do eksploatacji w styczniu 2015 r. – poinformował naczelnik brzeskich służb celnych Uładzimir Arłouski. "Oddanie (...)

Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku

W dniach 18-19 września w budynku Podlaskiej Opery i Filharmonii w Białymstoku odbędzie się Wschodni Kongres Gospodarczy. Wśród wielu tematów, jednymi z głównych (...)